File de istorie 2

II. COMPETITII EUROPENE PE ECHIPE

A. CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE SENIORI

LOC SPORTIVI  COMPETITIA AN LOCALITATEA
IV FLORIN GHEORGHIU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE MASCULINE 1977 MOSCOVA
VICTOR CIOCALTEA (URSS)
MIHAI SUBA
THEODOR GHITESCU
MIHAI GHINDA
VOLODEA VAISMAN
AUREL URZICA
EMIL UNGUREANU
MIRCEA PAVLOV
VALENTIN STOICA
II CRISTINA-ADELA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE FEMININE 1997 PULA
CORINA-ISABELA PEPTAN (CROATIA)
ELENA-LUMINITA COSMA
III CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE FEMININE 1999 BATUMI
ELENA-LUMINITA COSMA (GEORGIA)
SZIDONIA VAJDA
IX CRISTINA-ADELA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE FEMININE 2003 PLOVDIV
IRINA IONESCU (BULGARIA)
ALINA MOTOC
V CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE FEMININE 2005 GOTEBORG
CRISTINA-ADELA FOISOR (SUEDIA)
GABRIELA OLARASU
ADINA-MARIA BOGZA
ANA-CRISTINA CALOTESCU
VI ERIC HUBER CAMPIONATUL EUROPEAN LA DEZLEGARI 2005 LEGNICA
DINU-IOAN NICULA (POLONIA)
VLAICU CRISAN
MATEI UTA

B. CUPA CLUBURILOR EUROPENE PE ECHIPE

LOC SPORTIVE SENIOARE COMPETITIA AN LOCALITATEA
I NATALIA JUKOVA CUPA CLUBURILOR EUROPENE PE ECHIPE FEMININE 1998 WUPPERTAL
CRISTINA-ADELA FOISOR CS AEM LUXTEN TIMISOARA (GERMANIA)
CORINA-ISABELA PEPTAN
ELENA-LUMINITA COSMA
II NANA IOSELIANI CUPA CLUBURILOR EUROPENE PE ECHIPE FEMININE 1999 NOVA GORICA
CORINA-ISABELA PEPTAN CS AEM LUXTEN TIMISOARA (SLOVENIA)
CRISTINA-ADELA FOISOR
GABRIELA OLARASU
II NATALIA JUKOVA CUPA CLUBURILOR EUROPENE PE ECHIPE FEMININE 2001 BELGRAD
CORINA-ISABELA PEPTAN CS AEM LUXTEN TIMISOARA (SERBIA)
GABRIELA OLARASU
ADINA-MARIA BOGZA

C. CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE JUNIORI

LOC SPORTIVI  COMPETITIA AN LOCALITATEA
I ANDREI ISTRATESCU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 1994 CANAKKALE
LIVIU-DIETER NISIPEANU DE JUNIORI 20 ANI (TURCIA)
ADRIAN MUSAT
DRAGOS DUMITRESCU
RANKO SZUHANEK
III HORIA GEANTA CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2000 BALATONLELLE
GERGELY SZABO DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
VLAD-CRISTIAN JIANU
FLORIN SEBE-VODISLAV
RAZVAN SEBE-VODISLAV
II GERGELY SZABO CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2001 BALATONLELLE
CONSTANTIN LUPULESCU DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
VALENTIN RACEANU
VLAD-CRISTIAN JIANU
BOGDAN VIOREANU
 I CONSTANTIN LUPULESCU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2002 BALATONLELLE
VLAD-CRISTIAN JIANU DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
BOGDAN VIOREANU
ANDREI MURARIU
VLAD-VICTOR BARNAURE
III ALINA MOTOC CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2002 BALATONLELLE
CAMELIA CIOBANU DE JUNIOARE 18 ANI (UNGARIA)
MONICA MANICUTA
III ANDREI MURARIU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2003 BALATONLELLE
VLAD-VICTOR BARNAURE DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
TIBERIU MANESCU
AUGUSTIN MADAN
VLADIMIR DONCEA
I ALINA MOTOC CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2003 BALATONLELLE
CAMELIA CIOBANU DE JUNIOARE 18 ANI (UNGARIA)
MONICA MANICUTA
II VLAD-VICTOR BARNAURE CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2004 OBRENOVAC
ANDREI MURARIU DE JUNIORI 18 ANI (SERBIA)
TIBERIU MANESCU
EDUARD-ANDREI VALEANU
LUCIAN-COSTIN MIRON
II IOZEFINA PAULEŢ CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2006 BALATONLELLE
TEODORA TRĂISTARU DE JUNIOARE 18 ANI (UNGARIA)
PAULA CRĂCIUN
I SABINA FRANCESCA FOIŞOR IOZEFINA PAULEŢ CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2007 SUBOTICA
PAULA CRĂCIUN DE JUNIOARE 18 ANI (SERBIA)
III IOAN-CRISTIAN CHIRILA CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2008 SZEGED
TIBERIU GEORGESCU DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
TEODOR ANTON
TUDOR-VLAD SFARLOG
BOGDAN POSEDARU
II ROBIN DRAGOMIRESCU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2010 PARDUBICE
ADRIAN-MARIAN PETRISOR DE JUNIORI 18 ANI (CEHIA)
RADU-MARIAN DOROS
VLAD-IONUT STEGARIU
ALEXANDRU-OVIDIU STANCIU